Hva er det beste sykkelutstyret du har kjøpt de siste 12 månedene?

Det finnes mye fristende utstyr for syklister. Kanskje har du kjøpt en gadget de siste månedene som har motivert deg til å sykle mer, eller annet tilbehør du kan anbefale andre?

Selv reiser jeg ingen steder uten min Garmin Edge 305. Med Garmin Connect gir det all informasjonen, og litt mer, om sykkelturene og treningsøktene mine. Både mens jeg sykler og i etterkant.

Tenk på sykkeltilbehøret du har kjøpt de siste 12 månedene. Er det én ting du vil anbefale andre å kjøpe? Del det i kommentarene under så er det kanskje noen andre som kan ha nytte av det.

This entry was posted in Annet by Jon Arve. Bookmark the permalink.

About Jon Arve

Jon Arve Wålberg kommer fra Eidsvoll og er fersk landeveissyklist. På sin vei til bedre form, gode sykkelopplevelser og et sykkelritt i ny og ne deler han sykkelhistorier gjennom sykkelblogg.no - interessante eller ikke. Nok skriving om seg selv i tredjeperson.